Категории

Выбрать валютуSummer Moto Fest 2014

  Зі смаком провести останні дні літа, втекти від повсякденності, зустріти старих друзів та подруг, знайти нових і навіть виграти мотоцикл – все це можливо в форматі мото-фестивалю Summer Moto Fest 2014, який проходив 28-31 серпня під Києвом з ініціативи мотоклубу LEGION Alliance.

  Цього року захід відбувся на високому організаційному рівні. Дуже вдало було обрано місце проведення: база відпочинку «Політехнік» на березі Київського водосховища в оточенні великого соснового бору та всього в 50 км від Києва – у Вишгородському районі.

  Умови поселення – на будь-який смак і гаманець: від наметового містечка з необхідною інфраструктурою до комфортних номерів турбази.

  Програма, насичена конкурсами та призами від спонсорів, не давала нікому забути, що це саме МОТО-фест, а не просто відпочинок поза містом.

  Чи бачив хто-небудь байкера у сексапільному корсеті? А от учасники мотофесту мали змогу побачити і на собі відчути, чи легко це – бути леді-байкером, вдало керувати мотоциклом і при цьому залишатися жіночною і сексапільною – протягом конкурсу з попарного перевдягання.

  Розсікати повітря на шалених швидкостях – така практика знайома кожному байкеру, а от їхати на жвавому спорті Yamaha зі швидкістю дуже повільного пішохода і зберегти рівновагу, не допомагаючи ногами – реально важко. Але переможцю конкурсу «Тиха їзда» вдалося і це!

  Фаєр-шоу, бармен-шоу, спеціальний турнір для рицарів доріг, та звичайно ж, освіжаючі водні розваги на березі «Київського моря» – сумувати було ніколи і нікому.

  Зголоднілим після активного відпочинку на свіжому повітрі пропонувалася як традиційна кухня, так і страви на мангалі. Їх можна було замовити в кафе або приготувати самостійно. А також посмакувати оригінальні «енергоносії» із сонячної Грузії. Спеціально для SUMMER FEST на заводі Кіндзмараулі організатори замовили коньяк та бочку Кварельської чачі.

  Вечорами настрій підіймали численні київські рок-колективи: Ин Тим, Глен Моранж, MUSIC RENAISSANCE, DAGAZ… У їх розпорядженні була велика сцена з професійним освітленням та світовими ефектами. Другий вечір мотофесту запалювала легендарна «ТАБУЛА РАСА», а хедлайнером суботи став гурт «Кэшъ» - справжні майстри вечірнього драйву.

  Зранку підбадьорювала запашна кава у колоритному Кофейбусі, яка на свіжому сосновому повітрі смакує ще краще.

  Для всіх небайдужих до історії було організовано екскурсію на Лютежський плацдарм – один з ключових моментів визволення Києва в роки Великої Вітчизняної війни. Музей під відкритим небом та діарама знаходяться також у Вишгородському районі, в с. Нові Петрівці. В 2011р. тут було засновано пам’ятник воїнам-мотоциклістам (вперше на території України). Бійці мотороти брали активну участь у розвідувальних та наступальних операціях, виконували функції зв’язку. Їх пам'ять вшанована з ініціативи одноіменного мотоклубу «Моторота» і Міжрегіональної федерації ветеранів спецназу.

  Тож захід вийшов різнобічним, дуже активним та веселим.

  Гості отримали море позитиву, а організатори – заслужену подяку. Але на цьому вони не кажуть «до побачення», а чекають всіх бажаючих на зимовий ФЕСТ у грудні. Welcome!


Дата новости: 2014-09-03