Категории

Выбрать валютуКантрі-крос у Княжому Граді

  «Князи в грязи 2014» - таку символічну назву ендуро-крос, що проходив 26 липня у м.Новгород-Сіверський, отримав невипадково. Адже саме з цього міста розпочав свій похід проти половців славнозвісний князь Ігор Святославович – головний герой «Слова о полку Ігореві», що правив тут аж 27 років.

  Місто, що має багату історичну спадщину, сповнену військовими подіями і перемогами, надихнуло ідею зібрати бажаючих позмагатися у такому мужньому виді спорту як ендуро-крос. Слід зазначити, що Новгород-Сіверський щороку приймав мото-зліт, в рамках якого байкери демонстрували свою майстерність зі стантрайдінгу та інші навики володіння мотоциклом. Але така гонка як кантрі-крос відбувалась тут вперше.

  У змаганні брали участь спортсмени-аматори із Чернігова, Шостки, Конотопа, Глухова, Прилук, Кролевця, Києва, які змагалися у трьох категоріях за видами мото-техніки:

  • «Профі» - мотоцикли типу хард-ендуро і мотокрос з об’ємом від 125 куб.см – їм дістався найбільший рівень складності траси;
  • «Хоббі» - мотоцикли типу ендуро і мотокрос з об’ємом від 125 куб.см;
  • «Слони» - мотоцикли типу туристичний ендуро з об’ємом від 400 куб.см та масою від 160 кг – передбачав менший рівень складності маршруту.

  Спеціально влаштована траса довжиною 2,5 км передбачала чимало штучних перешкод: трампліни, колоди, колеса, броди; круті підйоми та спуски, що забезпечував рельєф колишнього кар’єру, та «родзинка» траси – крута горка висотою з 4-поверховий будинок. Все це доповнювалось мальовничим лісовим пейзажем, і звичайно, частина маршруту проходила лісом. Самі спортсмени оцінюють трасу як цікаву, але безпечну.

  Критерії суддівства, як звичайно - кількість кругів та положення на фініші.

  Відкриттям кантрі-кросу стали спортсмени із Шостки – Бородін Сергій, що зайняв перше місце в класі «Профі», пройшовши 14 кіл, та Ловицький Віктор – третє місце в класі «Хоббі». Переможцем класу «Хоббі» став Кибенко Володимир з м.Глухів. Лідери гонки отримали подарунки від спонсорів – кросовий мото-шлем та куртку, які, сподіваємось, стануть у нагоді для подальших досягнень.

  Нажаль, інші заходи, що передбачала програма мотофестивалю «Княжий Град 2014», було відмінено у зв’язку зі складною ситуацією в прикордонній зоні. Але свято справжнього ендуро вдалося на всі 100%. Море адреналіну, незабутні враження та нові відчуття отримали не тільки учасники кросу, але й вболівальники, яких зібралося чимало.

  До нових зустрічей в Княжому граді!


Дата новости: 2014-07-31