Категории

Выбрать валютуШалена чарка

  Нарешті відбулась довгоочікувана подія, організована мотоклубом ''Pokrovskiye'' – мотозліт ''Шалена чарка''. Зустріч проходила в мальовничому місці біля озера в районі села Ленінске, Апостоловського района, Дніпропетровської обл. 12 липня о 12 годині всі бажаючі, пройшовши реєстрацію (100 грн та 50 для леді) мали можливість на цілу добу втекти від цивілізації і поспілкуватись з однодумцями у теплій та дружній атмосфері. Одразу ж після поселення в наметах, учасників чекав смачний обід з домашніх страв, після нього веселі конкурси та сюрпризи. Також всі оцінили чудовий бонус від організаторів: 50 літрів смочного домашньго вина та 15 літрів чудового домашньго віскі! Серед такого різноманіття кожен міг знайти для себе розвагу до душі. Вдосталь розважившись і зголоднівши гості з радістю повечеряли смачним узбекським пловом, приготованим на вогнищі. Відпочивши та відновивши свої сили учасники мали змогу відівдати рок-концерт за участю талановитих та запальних гуртів. Під час концерту нагородили переможців конкурсів та змагань. Концерт закінчився о 21.30, проте ніхто не бажав розходитись. Весела вечірка з дискотекою тривала майже цілу ніч і закінчилась майже на світанку.

  Зранку о дев’ятій годині всіх відпочиваючих чекала міцна та запашна кава, після якої вони мали змогу почастуватись гарячою ухою. О дванадцятій годині, зібравши намети всі учасники попрощались до нових зустрічей.

  Побачити старих друзів, з якими так рідко вдається поспілкуватись наживо та знайти нових, відпочити від щоденних турбот, роботи, побутових проблем – ось найголовніші причини, чому ми любимо, та з таким нетерпінням чекаємо на такі заходи. Найбільшою мірою відповідальність за те, щобзліт повністю відповідав нашим осікуванням, лежить на організаторах. Цього разу вони впорались на відмінно. Місце проведення, розваги та музика, харчування, навіть погода, все разом склалось в незабутні спогади, за які ми всі дуже вдячні мотоклубу ''Pokrovskiye''. Будемо з нетерпінням чекати нових зустрічей!


Дата новости: 2014-07-17